Objavte lety za najlepšie ceny

Barbados Folkestone Marine Park

Ubytovanie Barbados Folkestone Marine Park


Barbados je karibský ostrov, ktorý je známy svojimi krásnymi plážami, teplým klimatom a bohatou podmorskou faunou a florou. Jedným z najpopulárnejších miest na ostrove je Folkestone Marine Park, ktorý ponúka nielen nádherné vody Karibského mora, ale aj úžasné ubytovanie.

Folkestone Marine Park sa nachádza na západe ostrova Barbados, v blízkosti mesta Holetown. Tento park zaujme nielen návštevníkov svojou scenériou, ale aj svojimi cenovo dostupnými možnosťami ubytovania. Pre tých, ktorí radi trávia čas v prírode a na pláži, je toto miesto jednoznačne ideálna voľba.

V parku Folkestone Marine Park sú k dispozícii rôzne typy ubytovania, ktoré sa prispôsobia potrebám každého návštevníka. Medzi najobľúbenejšie patria bungalovy, chatky a apartmány. Tieto ubytovacie možnosti sú moderné, pohodlné a vybavené potrebným vybavením, ako je klimatizácia, televízor, kuchynka a súkromná kúpeľňa.

Okrem toho, že ponúka skvelé ubytovanie, park Folkestone Marine Park sa môže pochváliť aj množstvom aktivít pre návštevníkov. V rámci parku je možné vyskúšať rôzne vodné športy, ako je potápanie, šnorchlovanie a jazdu na vodných lyžiach. Pre tých, ktorí radi relaxujú, je k dispozícii piesková pláž, kde si môžete užívať slnko a teplé vody Karibského mora.

Folkestone Marine Park je tiež domovom mnohých rôznorodých morských druhov, čo robí toto miesto ideálnym pre milovníkov života pod hladinou. Sú tu možnosti pre potápanie a šnorchlovanie, kde môžete objavovať koraly, ryby a morské želvy v ich prirodzenom prostredí.

Jednou z ďalších výhod ubytovania v parku Folkestone Marine Park je jeho blízkosť k rôznym atrakciám na ostrove Barbados. Do mesta Holetown je to iba krátky chôdzou, kde nájdete rôzne obchody, reštaurácie a historické pamiatky. Nedaleko parku sa nachádza aj botanická záhrada, kde si môžete obdivovať tropickú flóru a faunu.

Všetky tieto faktory robia ubytovanie v parku Folkestone Marine Park nezabudnuteľným. Okrem nádherných vôd Karibského mora, máte možnosť spoznať bohatú podmorskú krásu a mať prístup k rôznym aktivitám. Takže ak hľadáte úžasné miesto na ubytovanie na Barbados, neváhajte a vyskúšajte park Folkestone Marine Park - budete nadšení!


Počasie Barbados Folkestone Marine Park


Barbados Folkestone Marine Park je nádherná lokalita, ktorá žiari slnečným počasím takmer celý rok. Táto tropická ostrovná destinácia je obľúbeným miestom pre všetkých, ktorí si užívajú teplé a priaznivé počasie.

Počasie na Barbados sa vyznačuje konštantnými teplotami počas celého roka. Priemerná teplota sa pohybuje okolo 30°C, čo z neho robí skutočne tropický raj. Aj keď sa teplota môže zvýšiť počas letných mesiacov, prievan zo severovýchodných pasátov udržiava prostredie príjemné a znesiteľné.

Najpríjemnejšie počasie na Barbados môžete zažiť v mesiacoch január až apríl. Počas týchto mesiacov je teplota stále teplá, no nie príliš horúca, s minimálnym výskytom dažďa. Je to ideálny čas pre plážové aktivity, zábavu vo vode, potápanie a pozorovanie morskej fauny a flóry v Barbados Folkestone Marine Park.

Od mája do septembra prichádza na Barbados obdobie dažďov, avšak pršať tu nebýva dlho. Krátke a osviežujúce prívaly dažďa sú často vítané, pretože znížia teplotu a uľahčia letnú horúčavu. Aj keď môžu byť občasné búrky a silné veterné podmienky vo vzduchu, väčšina dní je stále jasná a slnečná.

Okrem dobrého počasia si návštevníci môžu vychutnať aj more a pláže, ktoré sú známe svojou krásou. Barbados Folkestone Marine Park je populárnym miestom pre potápanie, takže môžete objaviť farebné koraly, rôzne druhy rýb a iné morské tvory. Je to ako vstup do úplne iného sveta pod hladinou.

Ak sa na Barbados plánuje cesta, je dôležité sa pripraviť na teplé a tropické podnebie. Oblečte si ľahké a vzdušné oblečenie, slnečné okuliare a chráňte svoju pokožku pred slnečnými lúčmi.

Barbados Folkestone Marine Park je bezpochyby jedným z najkrajších miest na svete, kde môžete zažiť perfektné počasie a nádherné scenérie. Nech už sa chystáte na dovolenku alebo len na krátku návštevu, Barbados vám poskytne nezabudnuteľné zážitky a príjemné počasie počas celého vášho pobytu.


Dovolenka Barbados Folkestone Marine Park


Barbados je jedným z najexotičkejších karibských ostrovov a ponúka úžasné pláže, jasnú modrú vodu a nekonečné množstvo kultúrnych a prírodných zázrakov. Jedným z najlepších miest, kde sa dá zažiť všetko, čo Barbados ponúka, je Folkestone Marine Park.

Folkestone Marine Park sa nachádza na západnom pobreží ostrova a je perfektným miestom na strávenie dovolenky pre všetky vekové kategórie. Park je zameraný na ochranu a oživenie podmorského sveta a je známy svojou nádhernou korálovou záhradou a pokojnými plážami.

Jednou z hlavných atrakcií parku je jeho korálová záhrada, ktorá ponúka nádherný pohľad na farebné koraly a množstvo rôznorodých morských živočíchov. Park poskytuje možnosť prenájmu výstroja na potápanie a usporiadávania výletov na skútroch vodným hladinám, čo Vám umožní preskúmať najkrajšie útvary korálov a živočíchov pod vodou. Ak nie ste skúsení potápači, môžete sa vybrať na prehliadku parku na sklenenej podlahe, ktorá je skvelou alternatívou na vyhliadku podmorského sveta.

Okrem korálových záhrad je tu aj možnosť vyskúšať si iné vodné športy ako sú surfovanie, jachtárstvo, windsurfing a rybárčenie. Park ponúka požičovňu výstroja a lekcie pre tých, ktorí chcú sa naučiť nové aktivity alebo zdokonaliť svoje zručnosti.

Pre tých, ktorí si radi oddýchnu na pláži, park disponuje viacerými úžasnými plážami s bielym pieskom a jasnou modrou vodou. Môžete si vychutnať slnko a prechádzky po pláži alebo sa len tak položiť do tieniaceho kokosového stromu a relaxovať.

V parku je tiež umiestnené návštevné centrum, ktoré poskytuje informácie o morskom živote a histórii ostrova. Môžete si pozrieť rôzne výstavy, fotky a vzorky miestnej fauny a flóry.

Folkestone Marine Park je miestom, kde sa môžete ponořiť do krásy podmorského života a zároveň si užiť relaxačnú dovolenku na pláži. Bez ohľadu na to, či ste dobrodružný typ, ktorý hľadá adrenalínové aktivity, alebo sa chcete iba oddýchnuť a užiť si nekonečné množstvo slnka a mora, tento park je určite jedným z najlepších miest, kde sa môžete v Barbados pripraviť.


Letenka Barbados Folkestone Marine Park


Barbados Folkestone Marine Park: ideálna destinácia pre milovníkov podmorského sveta

Ak hľadáte dokonalú kombináciu krásnych pláž, modrej vody a zaujímavého života pod hladinou, mali by ste sa vybrať na Barbados Folkestone Marine Park. Tento úžasný park ponúka množstvo aktivít a zážitkov, ktoré si užijete ako s rodinou, tak aj sami.

Barbados Folkestone Marine Park je ekologická rezervácia, ktorá sa rozprestiera na rozlohe 2,5 hektáru. Nachádza sa v západnej časti Barbadosu, v oblasti St. James. Tento krásny park je zároveň domovom mnohých druhov rýb, mušlí, morských ježkov a ďalších morských živočíchov.

Park ponúka mnoho aktivít, ako napríklad šnorchlovanie, dykovačku, potápanie, rybolov, prechádzky po pláži a mnoho ďalších. Vyznačuje sa aj množstvom objektov, z ktorých si návštevníci môžu vybrať, ako napríklad interaktívne stredisko, plážové bary, reštaurácie a ďalšie.

Ak si radi užívate vodu a radi by ste si taktiež prezreli zaujímavý ekosystém, barbaoský Folkestone Marine Park je pre vás tou správnou destináciou. Toto miesto si vás získa čistou vodou, pestrou faunou a flórou a ďalšími zaujímavými miestami, ktoré budete môcť navštíviť. Celá vaša dovolenka bude určite jedným veľkým zážitkom, ktorý si budete pamätať.

Ako sa táto destinácia vyvíja, stáva sa stále populárnejšou medzi turistami, ktorí si užívajú krásy karibského ostrova. Preto, ak sa chcete vybrať nahliadnuť na miestny ekosystém a užiť si krásne pláže s modrou vodou, nemali by ste si nechať ujsť návštevu Folkestone Marine Park. Budete mať prekrásny zážitok pre celú rodinu, ak by ste sa sem vydali s rodinou, ale aj pre pár, ktorý chce zažiť niečo nové a vzrušujúce.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados Folkestone Marine Park


1. Čo je Barbados Folkestone Marine Park?
Barbados Folkestone Marine Park je ochranná zóna vodného prostredia na juhozápadnom pobreží Barbadosu.

2. Aké aktivity sú k dispozícii v Barbados Folkestone Marine Park?
V Marine Parku je možné plávať, potápať sa, pozorovať podvodný život, surfovať, rybárčiť a prechádzať sa po pláži.

3. Potrebujem si so sebou zobrať vlastné potápačské vybavenie, alebo ho môžem požičať?
V Marine Parku si môžete požičať potápačské vybavenie, ale aj ďalšie vodné športové vybavenie.

4. Aké druhy rýb a iných morskej fauny môžem vidieť v Barbados Folkestone Marine Park?
V Parku môžete vidieť množstvo druhov rýb a morskej fauny, ako napríklad námorné želvy, morské koníky, bežne sa vyskytujúce rýby, žraloky a ďalšie.

5. Sú v Parku jazykové bariéry pre turistov?
Park je priamo prevádzkovaný štátnou organizáciou Barbados National Trust a personál je dobre vyškolený angličtinu, takže nie sú jazykové bariéry pre turistov.

6. Môžem si v Parku kúpiť obed alebo si so sebou musím priniesť vlastné?
V Parku je k dispozícii reštaurácia, kde si môžete zakúpiť občerstvenie a obedy. Existuje aj malý obchod s potravinami, kde si môžete zakúpiť potraviny a nápoje na piknik.

7. Aká je vstupná taxa do Parku?
Vstup do Parku je zdarma, no ak si chcete požičať potápačské alebo iné vodné športové vybavenie, potom je poplatok.

8. Kedy je najlepší čas na návštevu Parku?
Najlepší čas na návštevu Parku je počas leta, kedy sú teploty vody a počasie vhodné pre vodné aktivity. Niektoré druhy rýb a morskej fauny sa vyskytujú v oblastiach parku len obdobieť kvôli náplni planktónu a podobne.

9. Môžem si so sebou vstúpiť do Parku so svojou vlastnou kamennou alebo sklenenou nádobou?
Vstup s vlastnou kamennou alebo sklenenou nádobou nie je povolený kvôli bezpečnostným dôvodom.

10. Aké sú otváracie hodiny Parku?
Park je otvorený každý deň od 9.00 do 17.00 hod.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky