Objavte lety za najlepšie ceny

Barbados St. Nicholas Abbey

Letenka Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je karibský ostrov plný krásnej prírody, jedinečnej kultúry a fascinujúcej histórie. Mnoho turistov si túto destináciu vyberá pre svoje exotické pláže a pronikavú miestnu atmosféru. Ak hľadáte zážitok, ktorý spája históriu, kultúru a kvalitné rumy - navštíviť St. Nicholas Abbey je správna voľba.

Počas dovolenky na Barbados žiadna návšteva nie je úplná bez návštevy rumovej plantáže St. Nicholas Abbey. Táto plantáž je jednou z najstarších na svete a začala fungovať už v 17. storočí. Jej históriu si môžete vychutnať pri prehliadke tohto impozantného miesta.

Ako sa tam dostať? Jednou z najlepších možností je využitie letenky na Barbados. Ostrov je dobre prepojený s mnohými svetovými destináciami. Môžete si vybrať medzi mnohými leteckými spoločnosťami a cestovať pohodlne a rýchlo.

Po prílete na letisko Grantley Adams International Airport, môžete si prenajať auto alebo využiť miestne služby taxislužieb, ktoré vás dostanú do St. Nicholas Abbey. Cesta do tejto rumovej plantáže je celkom rýchla a trvá približne 40 minút.

Po príchode na miesto budete nadšení krásou a zachovalosťou tejto histórie. St. Nicholas Abbey je zachovávanou historickou pamiatkou so starobylou architektúrou a nádhernými záhradami. Tu môžete stráviť hodiny prechádzkou po majetku a obdivovať staré kamenné budovy a tradičné záhradnícke techniky.

Okrem prehliadky plného histórie môžete takisto ochutnať niektoré z najlepších rumov na svete. St. Nicholas Abbey je známa svojimi vybranými rumami, ktoré sú ručne vyrábané a uložené v drevených sudoch. Máte možnosť ochutnať rôzne druhy rumu a naučiť sa o tomto nápoji a jeho výrobe viac.

Po oboznámení sa s históriou a ochutnávaní rumu môžete sa posadiť v miestnej kaviarni, kde ponúkajú svieže výrobky, ako sú koláče a čerstvé kávy. Môžete si oddýchnuť a užívať si nádherné prostredie, zatiaľ čo sa ponoríte do úplného relaxu.

Návšteva St. Nicholas Abbey je skvelým spôsobom, ako stráviť deň na Barbados vyskúšaním niečoho jedinečného a zároveň spoznať miestnu kultúru a históriu. Letenka na Barbados je skvelou investíciou do jedinečného zážitku, ktorý sa bude prenášať v spomienkach ešte dlho po vašom návrate domov.


Najčastejšie otázky a odpovede Barbados St. Nicholas Abbey


1. Kde sa nachádza St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey sa nachádza na ostrove Barbados v Karibiku.

2. Aké sú otváracie hodiny St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey je otvorené každý deň od 9:30 hod. do 15:30 hod.

3. Koľko stojí vstupenka do St. Nicholas Abbey?

Vstupenky stojia 20 dolárov pre dospelých a 10 dolárov pre deti od 6 do 12 rokov.

4. Čo môžem vidieť na St. Nicholas Abbey?

St. Nicholas Abbey ponúka návštevníkom možnosť vidieť historický zámok s 300-ročnou históriou, rumovú továreň a rumový archív, gulety, záhrady a mnoho ďalších atrakcií.

5. Kde sa dá kúpiť rum z St. Nicholas Abbey?

Rum z St. Nicholas Abbey sa dá kúpiť v obchode na mieste alebo na internetovej stránke spoločnosti.

6. Dajú sa na St. Nicholas Abbey stráviť celý deň?

Áno, na St. Nicholas Abbey sa dá stráviť celý deň a ponúka mnoho miest na relaxáciu a obedy.

7. Je možné sa na St. Nicholas Abbey objednať na oficiálne prehliadky?

Áno, je možné si objednať oficiálne prehliadky, ktoré sú vedené vyškolenej personálou.

8. Aké sú miesta, ktoré sa odporúčajú vidieť v okolí St. Nicholas Abbey?

V okolí stojí za návštevu napríklad Harrison's Cave, botanická záhrada Andromeda a pláže Bathsheba a Crane.


Ubytovanie Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je krásna karibská krajina plná exotiky, bielych pláží a modrého mora. Medzi najvyhľadávanejšie miesta na ostrove patrí aj historické sídlo St. Nicholas Abbey, ktoré ponúka jedinečné a luxusné ubytovanie.

St. Nicholas Abbey je historický plánovitý dom, ktorý sa nachádza v parížskom okrese na západe Barbadosu. Táto elegantná vila bola postavená v roku 1660 ako plantačná budova na pestovanie cukrovej trstiny. Dnes je to jedna z najstarších a najdôležitejších historických pamiatok v Karibiku. Má veľký historický význam a je zároveň rezidenčným domom pre rodinu priamo súvisiacu s pôvodným majiteľom.

Ubytovanie v St. Nicholas Abbey je do veľkej miery spojené s úzkou spoluprácou s miestnymi obyvateľmi. Môžete si vybrať medzi rôznymi možnosťami, ako prespať vo veľkých historických izbách s postieľkou s baldachýnom, alebo si vybrať tradičnú karibskú chatu, ktorá je umiestnená v rozkošnom záhradnom paradajovej miske.

Jednou z najväčších predností ubytovania v St. Nicholas Abbey je jeho unikátna poloha. Sídlisko sa nachádza na významnom mieste s úchvatným výhľadom na more a okolitú prírodu. Hostia majú možnosť pozorovať úžasné západy slnka alebo len relaxovať na súkromnej pláži, ktorá patrí k areálu.

Okrem toho, že máte prístup k všetkým historickým a kultúrnym pamiatkam, ako je stará destilérka rumu a mlynské zariadenie, St. Nicholas Abbey ponúka aj rôzne aktivity voľného času. Môžete sa venovať šnorchlovaniu alebo potápaniu v okolitých korálových útesoch, prechádzke po tropických záhradách, alebo si dokonca zahrať golf na nedávno reštaurovanej golfovej ihrisku.

St. Nicholas Abbey tiež ponúka hosťom možnosť ochutnať autentickú karibskú kuchyňu. Každé jedlo je pripravené z čerstvých miestnych surovín a hostia majú možnosť vyskúšať rôzne pokrmy, ako sú výborné ryby, morské plody a vynikajúce karibské špeciality.

Ak sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku na Barbadosie a ubytovať sa v St. Nicholas Abbey, môžete sa tešiť na nezabudnuteľné zážitky a zároveň objavovať bohatú dedičinu a krásu tohto historického miesta. Je to ideálny cieľ pre tých, ktorí hľadajú kombináciu luxusu, histórie a karibského kúzla. Takže pokiaľ sa chystáte na dovolenku na Barbados, nezabudnite navštíviť St. Nicholas Abbey a vychutnať si jedinečné ubytovanie a všetko, čo tento historický dom ponúka.


Počasie Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados, známy ako "perla Karibiku", je jedným z najkrajších ostrovov v Karibiku. Nachádza sa v juhozápadnej časti Atlantického oceánu a ponúka obrovské množstvo zaujímavostí pre návštevníkov. Medzi najznámejšie miesta na Barbadosi patrí St. Nicholas Abbey, ktorá sa nachádza na severozápadnom pobreží ostrova.

Ak sa chystáte navštíviť Barbados a St. Nicholas Abbey, bude vám užitočné vedieť, ako bude počasie počas vašej návštevy. Väčšinou je to teplo a slnečno s teplotami okolo 28°C.

Počas letnej sezóny, od júna do septembra, teploty stúpajú a môžete očakávať vlhkosť a pravidelné krátke prehánky. Octóber až máj sú mesiace s menej dažďami a miernejšími teplotami, čo robí z tejto doby skvelý čas na návštevu. Dôležité je pamätať na to, že Barbados sa nachádza v krajine s veľmi ochranárskymi opatreniami v oblasti životného prostredia a zmeny klímy.

Ak sa chystáte navštíviť St. Nicholas Abbey, odporúča sa si obliecť lehké a pohodlné oblečenie s ochranou proti slnku. Zároveň odporúčame si vziať so sebou rakvu alebo dáždnik, pre prípad, že by sa zhoršilo počasie.

Vzhľadom k tomu, že St. Nicholas Abbey sa nachádza v hornatej oblasti Barbadosu, môže byť miesto o niečo chladnejšie ako ostatné časti ostrova. Výhodou je však to, že sem prichádza menej turistov ako na iné miesta na ostrove, takže si budete môcť užiť krásnu scenériu a pokojné prírodné prostredie.

V St. Nicholas Abbey môžete navštíviť historický dom z 17. storočia, robiť ochutnávky rumu a kaviáru, a vychutnať si prechádzky v zeleni okolo budovy. Ak preferujete kultúrne a historické zážitky, je St. Nicholas Abbey miestom, ktoré určite nevynecháte.

Na záver, povedzme si, že Barbados a St. Nicholas Abbey ponúkajú návštevníkom krásne počasie a zážitky po celý rok. Ak sa nechcete obmedzovať na lyžovanie alebo iné zimné športy, takže poletíte na dovolenku v exotických krajinách, táto destinácia určite stojí za to. Prajeme Vám príjemnú dovolenku a zážitky nad oceánom.


Dovolenka Barbados St. Nicholas Abbey


Barbados je ostrov v Karibiku, známy svojimi krásnymi plážami, krištáľovo čistým morom a bohatou históriou. Jedným z najnavštevovanejších miest na ostrove je miesto nazývané St. Nicholas Abbey. Tento historický statek je sklamaním pre turistov a ponúka úplne nový pohľad na dovolenku v karibskej oblasti.

St. Nicholas Abbey je hlavnou atrakciou tohto miesta a jeho základom je historická plantáž z 17. storočia. Tento nádherný múzeum patriaci do rodiny Vujovicovcov sa stalo populárnym miestom pre návštevníkov, ktorí túžia vidieť a zažiť históriu tohto pozoruhodného miesta.

Pamiatka je výnimočná svojou zachovalou architektúrou. Stojí tu stojí z polovico vytesaného kameňa, ktorý bol dovezený z Anglicka. Stavba je postavená v štýle Jacobean a kombinuje elegantnú architektúru s očarujúcimi záhradami. Je to jedna z nedotknutých pamiatok z koloniálnej éry, ktorá nám umožňuje nahliadnuť do minulých čias. Pri prechádzke po úžasne udržiavanej záhrade sa môžete zhlboka nadýchnuť krásnej karibskej prírody a cítiť, ako keby ste sa ocitli v inej ére.

Okrem historického domu ponúka St. Nicholas Abbey aj iné atrakcie. Navštívte miestnu rumovú palírňu, kde sa vyrába rum už od 17. storočia. Staňte sa svedkom tohto tradičného procesu výroby rumu a ochutnajte niektoré z miestnych výrobkov. Okrem toho si tiež môžete prezrieť zbierku antikvít a historických artefaktov, ktoré svedčia o tom, ako sa tento ostrov vyvíjal počas minulých storočí.

Pre tých, ktorí by radi strávili viac času na tomto nádhernom mieste, je možnosť prenajať si jednu z malebných chatiek v okolí. Tieto chatky ponúkajú luxusné ubytovanie s nádherným výhľadom na more alebo do zelene. Vychutnajte si ticho a pokoj, ktorý vám poskytne táto úchvatná lokalita.

Nie je pochýb o tom, že návšteva St. Nicholas Abbey na Barbados je jedinečným zážitkom. Pre túžby po objavovaní dejín, architektúre alebo jednoducho pre oddych vo veľmi krásnom prostredí sa toto miesto stane neodolateľným. Vytvorte si vlastnú cestovnú skúsenosť a presvedčte sa o jeho kúzle na vlastné oči.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky