Objavte lety za najlepšie ceny

Fidži Naviti Island

Ubytovanie Fidži Naviti Island


Naviti Island v Fidži je jedným z najkrajších ostrovov v oblasti. Nachádza sa v západnej časti skupiny ostrovov Yasawa a ponúka turistom množstvo atrakcií a aktivít. Fidži je známe svojou krásnou prírodou, kultúrou a pohostinnosťou. Naviti Island nie je výnimkou - ponúka množstvo možností pre ubytovanie a zážitky.

Na Naviti Island nájdete množstvo hotelov, ktoré poskytujú luxusné ubytovanie. Hosťom sú k dispozícii presklené bungalovy a súkromné vily s krásnym výhľadom na more. Niektoré hotely na Naviti Island poskytujú all inclusive služby, ktoré zahŕňajú jedlo a nápoje. Ak hľadáte viac budžetovo orientované možnosti, nájdete tu aj niekoľko hostílov a kempov.

Malolo Island Resort je jedným z najluxusnejších hotelov na Naviti Island. Nachádza sa v krásnej zátoke s bielym pieskom a ponúka svojim hosťom vynikajúce rekreačné služby. Je ideálny pre rodiny a páry, ktoré hľadajú luxusné ubytovanie priamo pri pláži.

Naviti Resort je ďalším populárnym hotelom na ostrove Naviti. Ponúka kvalitné ubytovanie a skvelé rekreačné a stravovacie služby. Hostia si môžu vychutnať vynikajúce jedlá v reštaurácii a zapojiť sa do rôznych aktivít, ako je potápanie, plávanie a soľná voda.

Hostia, ktorí hľadajú kempovanie alebo budžetové možnosti, by mohli zvážiť pobyt v Yasawa Island Resort and Spa. Tento rezort ponúka bungalovy a vily v tradičnom fidžijskom štýle a tiež kempovanie priamo na pláži.

Ubudnuť si môžete aj priamo na pláži s pomocou rôznych plážových bungalovov a chatrčí, ako sú Tavewa Island Resort, Oarsmans Bay Lodge a Blue Lagoon Beach Resort. Tieto možnosti sú skvelé pre tých, ktorí hľadajú odpočinok, kúpanie v mori a slnenie.

Naviti Island je ideálne miesto pre turistov, ktorí hľadajú krásne ubytovanie priamo pri pláži a množstvo aktivít a zážitkov. Bez ohľadu na to, či hľadáte luxusné ubytovanie alebo bydlisko priamo na pláži, nájdete to tu všetko. Vyberte si to najvhodnejšie pre vás a užite si krásy Naviti Island v Fidži.


Letenka Fidži Naviti Island


Fidži je ostrovná krajina, ktorá je obľúbeným cieľom pre cestovateľov z rôznych kútov sveta. Medzi niektoré z najkrajších ostrovov Fidži patrí Naviti Island, ktorý ponúka krásne pláže, jasnú modrú vodu, nezabudnuteľné západy slnka a pohodlnú atmosféru.

Ak sa rozhodnete cestovať do Naviti Island, nákup letenky bude pre vás určite nevyhnutnosťou. Existuje niekoľko leteckých spoločností, ktoré ponúkajú lety do Fidži ako napríklad Air New Zealand, Fiji Airways alebo Virgin Australia. V závislosti od miesta, odkiaľ odletíte a odporúčania leteckej spoločnosti, cena letenky bude variť. Pre lepšiu cestu, odporúča sa vyhľadať najlepšie ponuky leteniek pred týždňom alebo viac pred odletom.

Keď sa dostanete na letisko v Nadi na hlavnom ostrove Fidži, ostáva už iba krátka jazda trajektom Nadi Bay do prístavu do mesta Lautoka, kde môžete nájsť rôzne miestne spoločnosti, ktoré poskytujú dopravu na ostrov Naviti.

Naviti je jedným z najväčších ostrovov Fidži, ktorý je známy svojou plážou s bielym pieskom, jasnou modrou vodou a pozorovaním rýb a korálov na rozmanitých miestach, čo robí z tohto miesta ideálne miesto na potápanie alebo šnorchlovanie.

Navyše, miestna kultúra Fidži pridáva do vašej dovolenky na Naviti horizont ďalších skvelých zážitkov. Môžete sledovať rôzne tradičné tance, ochutnať miestnu kuchyňu, objaviť staroveké Fidžijské artefakty, alebo jednoducho sa len ponoriť do jednoduchej životnej filozofie založenej na pohostinnosti a radosti z života.

So všetkými týmito vynikajúcimi lákadlami je Naviti Island ideálnym miestom pre dovolenkovú destináciu. Takže čo ešte čakáte? Vyhľadajte si ponuky leteniek a užite si svoju cestu na túto krásnu ostrov v srdci Južného Pacifiku.


Počasie Fidži Naviti Island


Fidži je tropický raj, ktorý je známy svojou krásnou prírodou, bledulovými plážami a teplým počasím. Naviti Island je jedným z najkrajších miest v tejto krajine, ktorý sa nachádza v južnom Tichom oceáne. Jeho malé pavučinky piešť sú obklopené tyrkysovým morom a prekrásnym koralovým útesom.

Fidži má teplé počasie po celý rok, ktoré sú ovplyvňované tropickým podnebím. Prší tu po celý rok, ale počasie sa dá ľahko predvídať. Najväčšie množstvo zrážok spadne v období od novembra do januára. V lete sa teploty pohybujú okolo 29 ° C a v zime stále zotrvávajú na teplej úrovni, na úrovni 26 - 27°C.

Ak plánujete navštíviť Naviti Island, najlepším časom je obdobie od mája do októbra. V tomto období je počasie suchšie a teploty sú miernejšie. More je tiež jasnejšie a ideálne na potápanie a šnorchlovanie. Ak vás nevadí trochu viac dažďa a horúčava, máj až október by mali byť pre vás dobrým aj pre návštevu tohto ostrova.

V období od decembra do februára sa očakávajú v Fidži cyklóny a silné dažde. Ak by ste sa chceli vyhnúť tomuto obdobiu, plnej záplav a iných nežiadúcich situácií, mali by ste plánovať návštevu ostrova v inej časti roka.

Celkový dojem z Naviti Island je dokonalosť tropického ostrova, ktorá však môže byť ovplyvnená poveternostnými podmienkami. Turistické aktivity, akými sú šnorchlovanie, potápanie, plávanie v oceáne a lovenie rýb sú príležitosťou, ktorou si môžete užiť krásy tohto ostrova.

V počasí na Naviti Island sú vždy prítomné farby, ktoré si pamätáte na celý život. S jeho nezabudnuteľne krásnymi bledulovými plážami, tyrkysovým morom a tropickou flórou a faunou vás toto miesto určite dostane. Ak sa chystáte na Naviti Island, nezabudnite si predísť komárom, hmyzu a iným parazitom v období dažďov, ktoré sa vyskytujú v teplejších mesiacoch roka. Sú to jediné negatívne príznaky, ktoré môžete zaznamenať počas návštevy tejto najkrajšej časti Fidži.


Dovolenka Fidži Naviti Island


Fidži Naviti Island je jedno z najkrajších miest v Tichomorí a súčasne aj jedno z najobľúbenejších turistických destinácií medzi milovníkmi prírody a plážových dovoleniek. Naviti Island je súčasťou ostrovného štátu Fidži v južnom Tichom oceáne a ponúka všetko, čo si na dovolenke môžete želať – krásne pláže s bielym pieskom, krištáľovo čisté more, slnko, palmy a exotickú prírodu.

Fidži Naviti Island je ideálne miesto pre tých, ktorí hľadajú oddych a relax. Ostrov je relatívne malý a nenájdete tu žiadne ruchoviská alebo veľké hotely s animačným programom. Miestne bungalovy a hotely sú skôr menšieho rozsahu a viac zamerané na prírodu a pohodu. Na Fidži Naviti Island je totiž hlavná atrakcia práve v prírode a jej okolí.

Pokiaľ sa rozhodnete stráviť svoju dovolenku na Naviti Island, určite si nenechajte ujsť prekrásne pláže, ktoré sú charakteristické bledou farbou piesku a jasnou modrou farbou mora. Môžete sa tu kúpať, šnorchlovať alebo sa len oddávať relaxu pod palmovými stromami. V okolí pláží na vás čakajú aj mnohé vodné športy, ako napríklad surfovanie, kajakárstvo, rybárčenie, ale aj potápanie.

Okrem pláže, na Fidži Naviti Island nájdete aj nádhernú exotickú prírodu. Ostrov je pokrytý džungľou a lemovaný s vodopády, kde sa môžete kúpať. Pre tých, ktorí majú radi turistiku alebo jednoducho chodia radi po prírode, tu nájdete množstvo turistických trás a chodníkov.

Fidži Naviti Island ponúka aj mnohé možnosti na spoznanie miestneho života a kultúry. Na ostrove žije miestny obyvateľ, ktorí sú známi pre svoje pestré tradície a rituály. Turisti si môžu navštíviť miestne dediny a zúčastniť sa tradičných tancov a spevu alebo ochutnať miestne jedlo.

Celkovo, Fidži Naviti Island je miesto, kde si môžete oddýchnuť a prežiť dovolenku v pravom zmysle slova. Ostrov ponúka prekrásnu prírodu, kultúru a pokojné prostredie, ktoré vám umožní vypnúť a načerpať nové sily. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete na chvíľu odtrhnúť od rýchleho tempa bežného života, Fidži Naviti Island je to pravé pre vás.
Ďalšie zaujímavé informácie o Naviti Island:

- Je to najjužnejší ostrov v skupine Yasawa Islands
- Ostrov má rozlohu 3,6 km²
- Na ostrove nie sú cesty pre automobily ani áutobusová doprava
- V dedinách sa ešte stále praktizujú tradičné rituály, medzi ktorými je napríklad aj tancia s ohňom
- Najvyšší bod ostrova je Mount Matailovatu (154 m n. m.)
- Na ostrove nájdete niekoľko menších bungalov a hotelov, ktoré sa zameriavajú skôr na prírodu a pohodu ako večerné zábavy
- V rámci Yasawa Islands je Naviti Island najznámejší pre surfistov a kajakárov.


Najčastejšie otázky a odpovede Fidži Naviti Island


1. Aký je najlepší spôsob ako sa dostať na Naviti Island na Fidži?
- Najlepšia možnosť je využiť miestne trajekty alebo katamarány z hlavného mesta Suva alebo letiská v Nadi.

2. Kedy je najlepší čas na návštevu Naviti Islandu na Fidži?
- Najlepšie obdobie na návštevu je v období medzi aprílom a októbrom, keď je suchšie počasie a menej zrážok.

3. Aké aktivity je možné na Naviti Islande robiť?
- Na Naviti Islande môžete vychutnávať pláže, potápať sa, šnorchlovať, prechádzať sa prírodou, navštíviť miestne dediny, skúsiť tradičnú fídžijskú kuchyňu a stretnúť miestnych obyvateľov.

4. Aké ubytovanie je možné nájsť na Naviti Islande?
- Na Naviti Islande sa nachádzajú rôzne ubytovacie možnosti vrátane luxusných rezortov, bungalovov alebo možnosť kempovania.

5. Môžem si na Naviti Islande požičať potápačskú výstroj?
- Áno, niektoré rezorty alebo potápačské centrá na Naviti Islande ponúkajú požičovňu potápačskej výstroje a organizujú potápačské výlety.

6. Je bezpečné piť vodu z vodovodu na Naviti Islande?
- Je lepšie piť balenú vodu, pretože kvalita pitnej vody z vodovodu nemusí byť vždy spoľahlivá.

7. Ako dlho trvá trajektová cesta z hlavného mesta Suva na Naviti Island?
- Cesta trajektom z Suva na Naviti Island môže trvať približne 3 až 4 hodiny, v závislosti od poveternostných podmienok a prevádzky.

8. Existujú na Naviti Islande obchody, kde môžem nakupovať potraviny a suveníry?
- Áno, niektoré rezorty a dediny na Naviti Islande majú malé obchody, kde si môžete kúpiť potraviny a suveníry.

9. Môžem si na Naviti Islande prenajať čln alebo kajak?
- Áno, niektoré rezorty alebo miestne prevádzky umožňujú prenájom člnov, kajakov alebo iných vodných športových potrieb.

10. Je potrebné mať vízum pre návštevu Fidži a Naviti Islandu?
- Občania niektorých krajín potrebujú víza na vstup do Fidži. Odporúča sa skontrolovať aktuálne vízové požiadavky pre svoju krajinu u miestneho veľvyslanectva alebo konzulátu Fidži.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky