Objavte lety za najlepšie ceny

Gambie Fajara Golf Course

Najčastejšie otázky a odpovede Gambie Fajara Golf Course


Otázky a odpovede týkajúce sa Gambie Fajara Golf Course:

1. Aké sú otváracie hodiny Gambie Fajara Golf Course?
- Fajara Golf Course je otvorený denne od 7:00 do 19:00.

2. Koľko stojí hráčske greenfee v Gambie Fajara Golf Course?
- Hráčske greenfee na jeden deň stojí 4000 dalasi (asi 67 eur).

3. Je potrebné rezervovať si miesto na hranie vopred?
- Áno, je lepšie si miesto na hranie rezervovať vopred, najlepšie telefonicky alebo cez e-mail.

4. Môže sa tu hrať aj golfový kurz?
- Áno, Fajara Golf Course ponúka aj golfový kurz pod vedením skúsených trénerov.

5. Je tu možnosť zapožičania golfových palíc?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je možnosť zapožičania golfových palíc.

6. Aké sú rozmerové špecifikácie ihriska?
- Fajara Golf Course má 18 dier s parom 64 a celkovou dĺžkou približne 4 km.

7. Je v okolí možné ubytovanie?
- Áno, v okolí Fajara Golf Course sa nachádza niekoľko hotelov a resortov, kde si môžete rezervovať ubytovanie.

8. Je herecká veža na golfovom ihrisku?
- Áno, na golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course sa nachádza herecká veža, ktorá je súčasťou ozvučenia ihriska.

9. Je tu možnosť stravovania priamo na ihrisku?
- Áno, v Golfovom centre Gambie Fajara Golf Course je k dispozícii aj reštaurácia, kde si môžete počas hry objednať občerstvenie.

10. Je potrebné byť členom klubu na hranie na Gambie Fajara Golf Course?
- Nie, na hranie na Golfovom ihrisku Gambie Fajara Golf Course nie je potrebné byť členom klubu, ale je lepšie si miesto na hru rezervovať vopred.


Ubytovanie Gambie Fajara Golf Course


Ak hľadáte exotickú dovolenku, ktorá zahrnie slnko, pláže a golfové hry, Gambie je ideálnym miestom pre vás. A keďže viete, že ubytovanie je kľúčovým faktorom pri plánovaní dovolenky, nezabudnite si rezervovať izbu v hoteli Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course sa nachádza v srdci Gambie, v oblasti Fajara, a je jediným golfovým ihriskom v krajine. Tento tropický raj je známy svojimi nepretržitými slnečnými dnami a fúkaním oceánskeho vetra, čo poskytuje ideálne podmienky pre golfové hry počas celej sezóny. Golfoví nadšenci budú očarení rozmanitosťou ihriska, ktoré kombinuje otvorené fairwaye s korčuľujúcimi bunkrami a malebnými vodnými plochami.

Avšak Fajara Golf Course nie je iba o hre. Okrem golfového ihriska, ponúka aj luxusné ubytovanie pre návštevníkov. Hotel Fajara Golf Course poskytuje komfortné izby so všetkým, čo potrebujete pre oddych a relaxáciu. Každá izba je vkusne zariadená a vybavená súkromnou kúpeľňou, klimatizáciou, televíziou a bezplatným Wi-Fi pripojením. Z väčšiny izieb je možné obdivovať jedinečné výhľady na golfovú ihrisku a okolitú prírodu.

Okrem komfortného ubytovania sa v areáli hotela nachádzajú aj ďalšie vynikajúce zariadenia, ktoré vám umožnia užiť si plnohodnotnú dovolenku. Budete mať prístup k bazénu, kde si budete môcť dopriať osviežujúce plávanie, a po dni strávenom na ihrisku si môžete oddýchnuť v kaviarni alebo reštaurácii. Hotelový personál je priateľský a ochotný a vždy sa postará o vaše pohodlie a spokojnosť.

Okrem golfovej hry a relaxácie v hoteli máte aj možnosť objaviť krásy Gambie. Blízkosť hlavného mesta Banjulu a jej historických pamiatok, ako je napríklad slávny Arch 22, vám umožní spoznať bohatú kultúru a históriu krajiny. Návšteva tradičných trhov vás zas obohatí o autentický zážitok a ochutnávku miestnych pochúťok.

Ak plánujete dovolenku, kombinujúcu golf a oddych pri mori, Fajara Golf Course v Gambii je pre vás to pravé miesto. Ubytovanie v hoteli Fajara Golf Course vám zabezpečí komfort a luxus, ktoré si zaslúžite. Nech vám táto dovolenka ponúka svieži vietor na ihrisku, teplo slnka a relaxáciu na piesočnatej pláži.


Počasie Gambie Fajara Golf Course


Gambia, známa aj ako "Krajina úsmevu", je malá krajina v západnej Afrike obklopená Senegalom. Je to miesto, kde sa stretáva hmlistá pobrežná oblasť Atlantického oceánu s bujnou zeleňou a teplým podnebím. Jedno z najznámejších miest v Gambii je Fajara Golf Course, ktorý má svoje špecifické počasie.

Fajara Golf Course sa nachádza na západnom pobreží Gambie, konkrétne v hlavnom meste Banjul. Toto golfové ihrisko je veľmi populárne medzi miestnymi obyvateľmi aj turistami vďaka svojim širokým fairwayom a krásnej krajine, ktorá ho obklopuje.

Počasie v Fajara Golf Course je typické pre západnú Afriku s dvoma hlavnými ročnými obdobiami - suchým obdobím a daždivým obdobím. Suché obdobie trvá približne od novembra do mája a je charakterizované nízkou vlhkosťou a minimálnymi zrážkami. Naopak, daždivé obdobie nastáva od júna do októbra a prináša hojné zrážky a vyššiu vlhkosť.

V suchých mesiacoch je počasie v Fajara Golf Course veľmi príjemné. Teploty sa pohybujú okolo 30 °C a slnko svieti väčšinu dňa. Toto je ideálny čas pre golfové nadšencov, pretože teplé počasie a nízka vlhkosť im umožňujú hrať v pohodlných podmienkach.

Daždivé obdobie však prináša zmenu počasia. Zrážky sú časté a môžu byť veľmi silné. Teploty v tomto období zostávajú stále teplé, okolo 25-30 °C, ale zvýšená vlhkosť môže spôsobiť, že sa bude cítiť ešte teplejšie. Golfové ihrisko je tiež náchylné na záplavy počas daždivého obdobia, čo môže ovplyvniť hrateľnosť.

Je však dôležité poznamenať, že skutočné počasie môže byť nepredvídateľné a môže sa meniť z roku na rok. Je preto vždy dobré sledovať predpovede počasia pred cestou do Fajara Golf Course.

Napriek možným zrážkam a výkyvom počasia je Fajara Golf Course stále obľúbeným miestom pre golfové nadšencov. S krásnymi fairwaymi a úžasnou scenériou ponúka unikátnu a nezabudnuteľnú golfovú skúsenosť. Ak sa chystáte do Gambie a máte radi golf, určite by ste si nemali nechať ujsť návštevu tohto miesta.


Dovolenka Gambie Fajara Golf Course


Ak hľadáte exotické miesto na dovolenku, Gambie by mohla byť vaša voľba. Tento malý štát v západnej Afrike ponúka širokú paletu turistických atrakcií, vrátane nádherných pláží, miestnej kultúry a histórie a skvelých golfových ihrísk, medzi ktoré patrí Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course je považovaný za najlepšie golfové ihrisko v celom štáte. Nachádza sa na pobreží Atlantického oceánu, na juhu Gambie, v oblasti Fajara. Toto ihrisko je postavené na pozemku starého koloniálneho domu a je plné vysokých palmových stromov a zelených plôch. Je to skutočne nádherné miesto a ponúka nádherný výhľad na pobrežie.

Ihrisko je otvorené pre verejnosť a nie je vyhradené iba pre členov golf klubu. Preto je to ideálne miesto pre návštevníkov, ktorí si chcú užiť skvelé golfové zážitky počas svojej dovolenky v Gambii. Ihrisko má 18 jamiek s rôznymi ťažkosťami, takže si môžete vybrať, akú úroveň náročnosti chcete.

V Fajara Golf Course sa konajú aj rôzne golfové turnaje a majstrovstvá, ktoré prilákajú golfových nadšencov zo všetkých kútov sveta. Ak ste amatérsky golfista, môžete sa zúčastniť tohto turnaja a získať skúsenosti s hrou a stretnúť sa s ľuďmi s rovnakými záujmami.

Okrem toho poskytuje Fajara Golf Course aj školu golfu pre začiatočníkov alebo pre tých, ktorí by chceli zlepšiť svoje golfové zručnosti, čo z neho robí ideálny cieľ pre rodinnú dovolenku.

Ak by ste sa chceli ubytovať blízko Fajara Golf Course, môžete si vybrať z niekoľkých hotelov, ktoré sa nachádzajú v okolí. Nachádzajú sa tu tiež rôzne reštaurácie, kde si môžete vychutnať tradičné gambijské jedlo, ako sú tieňové ryby alebo jollof ryža.

Väčšina turistov sa zameriava predovšetkým na pláže Gambie, ale ak milujete golf, Fajara Golf Course je určite miesto, ktoré by ste nemali prehliadnuť počas svojej dovolenky v tejto krajine. Toto nádherné ihrisko vám poskytne skvelú príležitosť pre zábavu a oddych v skvelej golfovej atmosfére.


Letenka Gambie Fajara Golf Course


Gambia, malý africký štát obklopený Senegalom, je známy svojou bohatou krajinou, krásnymi plážami a pohostinnými ľuďmi. Ak ste nadšený golfista a radi by ste spoznali túto exotickú destináciu, letenka do Gambie je pre vás ideálnym spôsobom, ako sa tam dostať. A keď už tam budete, nezmeškajte príležitosť navštíviť famózne golfové ihrisko Fajara Golf Course.

Fajara Golf Course, situované v malebnom mestečku Fajara, je jedným z najznámejších a najobľúbenejších golfových ihrísk v Gambii. Síce založené už v roku 1964, bolo v posledných rokoch renovované a vylepšené, aby poskytovalo špičkové golfové zážitky svojim návštevníkom.

Toto 18-otvorové golfové ihrisko je rozložené na ploche 3457 yardov a je vskutku malebné. Počas hry si budete môcť vychutnať tradičné africké krajiny s palmami, exotickou vegetáciou a dokonale udržiavanými trávnatými plochami. Ohromujúce výhľady na Atlantický oceán dopĺňajú atmosféru a vytvárajú nezabudnuteľnú rozkoš pre váš golfový zážitok.

Fajara Golf Course je vhodné pre každú úroveň golfových hráčov. Ak je to vaša prvá skúsenosť s golfom, nemusíte sa obávať, pretože tu nájdete aj skúseného golfovýho profesionála, ktorý vám rád poskytne inštrukcie a pomôže vám zbaviť sa prípadných chýb. Pre pokročilých hráčov zase poskytuje výzvu s rôznymi terénnymi črtami a náročnými jamkami. Bez ohľadu na váš golfový talent vám Fajara Golf Course určite prinesie veľa spokojnosti a dortžania.

Počas svojho pobytu na Fajara Golf Course sa môžete tešiť na moderné a dobre vybavené zázemie. Klubová reštaurácia vám ponúkne široký výber miestnych a medzinárodných jedál, ktoré dôkladne ocenia vaše chute. Pred alebo po hre si môžete odpocinúť a relaxovať v klube alebo na terase s nádherným výhľadom na golfové ihrisko.

Ak práve plánujete navštíviť Gambiu a zaujímate sa o golf, určite si nezabudnite vziať cestovný kufor so svojimi golfovými palicami. Letenka do Gambie vám otvára dvere do krajiny bohatstva, kultúry a krásy, a nesmiete prehliadnuť možnosť zahrať si na Fajara Golf Course. Budete mať jedinečnú príležitosť zažiť kombináciu sladkého golfového dobrodružstva a poznávania exotických prírodných a kultúrnych pamiatok Gambie.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky