Objavte lety za najlepšie ceny

Holandsko Efteling

Letenka Holandsko Efteling


Holandsko je známe svojou bohatou kultúrou a nádhernou prírodou. Pre mnoho turistov je jednou z najobľúbenejších atrakcií Efteling, najväčší zábavný park v Holandsku. Ak sa chystáte navštíviť túto krajinu a plánujete stráviť čas v Eftelingu, siahať po letenke je najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob, ako sa tam dostať.

Výber letenky je kľúčovým krokom pri plánovaní cesty do Eftelingu. Existuje niekoľko rôznych ázií, kde môžete nájsť letenky do Holandska. Môžete využiť online vyhľadávače leteniek, ako sú napríklad Skyscanner, Kayak alebo Google Flights. Tieto webové stránky vám umožňujú porovnávať ceny leteniek od rôznych leteckých spoločností a vybrať tú najvýhodnejšiu.

Keď už máte letenku zaplatenú, zbaliť kufor a vyraziť na letisko. Existuje niekoľko medzinárodných letísk v blízkosti Eftelingu, z ktorých si môžete vybrať. Jedným z najdôležitejších je Amsterdamské letisko Schiphol, ktoré je najväčším letiskom v Holandsku a nachádza sa len zhruba 1,5 hodiny jazdy autom od Eftelingu. Ďalšími možnosťami sú Rotterdamské letisko The Hague alebo Eindhovenské letisko.

Po prílete do Holandska a vyzdvihnutí batožiny je najlepším spôsobom, ako sa dostať do Eftelingu, požiadať o prenájom automobilu alebo využiť verejnú dopravu. Autobusové a vlakové spojenia sú dobre vyvinuté a umožňujú vám pohodlne sa dostať do parku. Od Amsterdamského letiska Schiphol môžete napríklad použiť priame vlakové spojenie do stanice Tilburg a odtiaľ je to už len krátkou jazdou autobusom do samotného parku Efteling.

Po príchode do Eftelingu sa môžete tešiť na celodennú zábavu a dobrodružstvo. Park ponúka širokú škálu atrakcií pre deti aj dospelých. Môžete sa vydať na prechádzky krásnymi záhradami, absolvovať jazdy na horských dráhach a ďalších adrenalínových atrakciách alebo sa jednoducho stratiť v rozprávkovom prostredí.

Efteling je známy aj svojou kultúrou a upriamuje sa na rozprávky a legendy. V parku si môžete vychutnať predstavenia, ako je napríklad "Raveleijn," kde sa ocitnete uprostred spectakulárneho príbehu so stylizovanými konmi a efektmi ohňa. Okrem toho v parku Efteling nájdete aj mnoho reštaurácií a obchodíkov, kde si môžete oddýchnuť a načerpať silu.

Po dni plnom zábavy a dobrodružstva v Eftelingu môžete čerstvo vytvorenými spomienkami opustiť park a vrátiť sa na vaše ubytovanie. Ak ste si požičali auto, môžete sa opäť vydať na cestu alebo sa rozhodnúť zostať v jednom z hotelov v blízkosti Eftelingu.

Návšteva Eftelingu je zážitkom, ktorý by nemal chýbať pri návšteve Eftelingu. A s nájdením správnej letenky je jednoduché sa vydať na zábavnú cestu do tohto kúzelného parku v Holandsku. Takže neváhajte a vyberte si letenku do Holandska a zažite nezabudnuteľné chvíle v Eftelingu!


Počasie Holandsko Efteling


Holandsko je známe predovšetkým svojimi rozprávkovými veternými mlynmi, drevákmi a kanálmi. No tento kraj ponúka oveľa viac ako len kultúrne dedičstvo a malebnú architektúru. Jedným z najznámejších a najobľúbenejších zábavných parkov v Holandsku je Efteling.

Efteling je v skutočnosti jeden z najstarších zábavných parkov na svete. Otvoril sa v roku 1952 a odvtedy privíta milióny návštevníkov zo všetkých kútov sveta. Park sa nachádza na ploche približne 72 hektárov v provincii Severný Brabant, v blízkosti mesta Kaatsheuvel.

Jednou z kľúčových príčin popularity Eftelingu je jeho rozmanitosť a jedinečnosť. Park ponúka celý rad zábavy pre všetky vekové kategórie. Tu môžete nájsť 42 jedinečných atrakcií, medzi ktoré patria horské dráhy, vodné atrakcie, výstavy, cvičenia pre deti a mnoho ďalších. Nadšenci adrenalínových zážitkov sa môžu vydať do sekcie parku s názvom "Reizenrijk", kde ich čakajú rýchle a impozantné jazdy. Pre tých, ktorí preferujú mierne aktivity, je tu sekcia "Marerijk", ktorá je naplnená rozprávkovými postavičkami a pokojnými jazdami.

Okrem atrakcií ponúka Efteling tiež divadelné predstavenia a živú hudbu. Každý deň sa pravidelne konajú rôzne show pre návštevníkov parku. Zábava tu teda nekončí ani vtedy, keď ste hotoví so jazdami.

Je však dôležité brať do úvahy aj počasie, keď plánujete návštevu Eftelingu. Holandsko je známe svojimi nevyspytateľnými dažďami. Je preto užitočné mať s sebou vždy dáždnik alebo pršiplášť. Ale nezabudnite, že za každou dažďovou oblačnosťou sa môže skrývať krásne slnečné nebo.

Počas celého roka Efteling prináša rôzne akcie a udalosti, aby prekvapil svojich návštevníkov. Vianočné obdobie je jedným z najkrajších časov na návštevu Eftelingu. Park je vyzdobený tisíckami svetiel a poskytuje atmosféru zázraku. Môžete si vychutnať krásnu vianočnú atmosféru, obdivovať ľadové sochy a navštíviť vianočný trh.

Holandsko má pomerne mierny oceánsky podnebný typ. Letá sú tu prevažne teplé a suché, s priemerom 20-25 °C. Zimy sú naopak chladné, s priemernou teplotou okolo 2-6 °C. Miestne počasie sa však môže meniť a je vždy dobré sledovať aktuálne predpovede, aby ste sa mohli riadiť podľa toho.

Efteling je stále úžasným miestom, či už je jasná obloha alebo dážďové kvapky padajú na vašu hlavu. Jeho atmosféra a rozmanitosť atrakcií ponúkajú nádheru a zábavu pre všetkých návštevníkov, od malých detí až po dospelých. Je to miesto, ktoré si zaslúži miesto na zozname všetkých návštevníkov Holandska.


Dovolenka Holandsko Efteling


Holandsko je krásna krajina so množstvom zaujímavých miest a aktivít. Ak hľadáte miesto, kde sa môžete zabaviť celú rodinou, navštívte zábavný park Efteling. Tento park sa nachádza v severnej časti Holandska, v meste Kaatsheuvel.

Efteling je najväčší a najstarší zábavný park v Holandsku. Jeho história siaha až do roku 1952, kedy bol založený. Od tej doby sa park neustále rozrastá a dnes ponúka návštevníkom množstvo rôznych atrakcií a zábavy.

Jednou z najväčších atrakcií v parku je Achterbahn, jedna z najvyšších a najväčších atrakcií v Európe. Je to ruské koleso, ktoré vás zvedie do výšky 36 metrov a zabezpečí adrenalínovú jazdu, ktorú nezabudnete.

Okrem toho park ponúka aj množstvo ďalších atrakcií pre všetky vekové kategórie. Pre tých menších sú ideálne malé jazdné kolieska, karusely a množstvo ďalších zábavných aktivít. Pre tých starších a odvážnejších návštevníkov, ponúka park rýchle horské dráhy a iné adrenalínové atrakcie.

Efteling je však oveľa viac ako len zábavný park. Môžete sa tu prechádzať krásnymi záhradami a lesmi, navštíviť rôzne výstavy a kultúrne podujatia, alebo si užiť večerné predstavenie.

V parku sa nachádza množstvo reštaurácií a kaviarní, kde si môžete vychutnať chutné holandské jedlá a nápoje.

Ak hľadáte miesto, kde si môžete užiť dovolenku s celou rodinou, Efteling je ideálnym miestom pre vás. Ponúka zábavu pre každého, krásne prostredie a nezabudnuteľné zážitky. Určite by ste si toto miesto nemali nechať ujsť!


Ubytovanie Holandsko Efteling


Holandsko je známe tým, že ponúka široký výber atrakcií a zážitkov pre turistov. Jednou z najobľúbenejších destinácií v Holandsku je nepochybne Efteling. Efteling je jeden z najväčších tematických parkov vo svete a ponúka rôznorodé možnosti zábavy pre návštevníkov všetkých vekových kategórií.

Ak sa rozhodnete navštíviť Efteling, nebudete mať problém s ubytovaním. V okolí parku sa nachádza niekoľko možností, ako stráviť noc a oddýchnuť si po celodennom objavovaní atrakcií parku.

Prvou možnosťou je ubytovanie priamo v areáli Efteling. Park ponúka niekoľko hotelov, ktoré sú veľmi pohodlné a prístupné pre návštevníkov. Hotely sú vybavené modernými izbami, ktoré sú vybavené všetkým potrebným pre pohodlný a príjemný pobyt. Navyše, ak sa rozhodnete zostať v jednom z hotelov v areáli, môžete sa tešiť z výhody prednosti pri vstupnom do parku.

Ak preferujete samostatnú dovolenku, môžete využiť aj ubytovanie v blízkosti Eftelingu. V okolí sa nachádza množstvo hotelov, ktoré ponúkajú rôzne možnosti na ubytovanie. Môžete si vybrať medzi hotelmi rôzneho štýlu a ceny, čo vám umožní nájsť ubytovanie, ktoré vyhovuje vašim preferenciám a rozpočtu.

Okrem hotelov je ešte jedno zaujímavé ubytovacie možnosti v okolí Eftelingu - táborisko Bosrijk. Táborisko Bosrijk je určené predovšetkým pre rodiny s deťmi. Ponúka príjemné chalupy a bungalovy, v ktorých si môžete oddýchnuť počas dovolenky. Táborisko je situované v prírodnom prostredí, čo poskytuje príjemné a pokojné prostredie pre oddych.

Ak navštívite Efteling, môžete si byť istí, že nebudete mať problém s ubytovaním. Bez ohľadu na váš rozpočet a preferencie, v lokalite okolo parku nájdete širokú škálu ubytovacích možností. Môžete si vybrať medzi pohodlnými hotelmi v areáli Eftelingu, alebo si vybrať z ponuky hotelov v okolí. Ak preferujete prírodu a pokojný pobyt, táborisko Bosrijk je skvelou voľbou.

Holandsko Efteling je skvelým miestom pre dovolenku pre každého, kto má rád zábavu. Nech už si vyberiete akúkoľvek z ubytovacích možností, budete mať zaručený príjemný pobyt a množstvo zábavy v Eftelingu.


Najčastejšie otázky a odpovede Holandsko Efteling


Tu je niekoľko najčastejších otázok a odpovedí týkajúcich sa Efteling v Holandsku:

Otázka: Kde sa nachádza Efteling?
Odpoveď: Efteling sa nachádza v meste Kaatsheuvel v Holandsku.

Otázka: Aké sú otváracie hodiny Efteling?
Odpoveď: Otváracie hodiny sa líšia v závislosti od obdobia roka. Väčšinou je Efteling otvorený medzi 10:00 a 18:00 hod. V niektorých obdobiach môže byť otvorený dlhšie.

Otázka: Koľko stojí vstupenka do Efteling?
Odpoveď: Ceny vstupeniek sa líšia v závislosti od veku a obdobia roka. Hlavné sezónne vstupenky pre dospelých sa pohybujú v rozmedzí 40-45 eur.

Otázka: Mám rezervovať vstupenky vopred?
Odpoveď: Je odporúčané rezervovať vstupenky vopred, najmä počas hlavnej sezóny, aby ste si zabezpečili miesto.

Otázka: Aké atrakcie ponúka Efteling?
Odpoveď: Efteling je známy svojimi rozprávkovými záhradami, jazdami na horských dráhach, zábavnými práčkami a šou pre deti aj dospelých.

Otázka: Je v parku dostupné stravovanie?
Odpoveď: Áno, Efteling má niekoľko reštaurácií a jedální, kde si môžete kúpiť jedlo a pitie.

Otázka: Môžem si priniesť vlastné jedlo a pitie do parku?
Odpoveď: Áno, môžete si priniesť vlastné jedlo a pitie do parku.

Otázka: Je možné rezervovať ubytovanie v blízkosti Efteling?
Odpoveď: Áno, existuje niekoľko hotelov a ubytovacích zariadení v blízkosti Efteling.

Otázka: Je vo vstupe do parku zahrnutá aj jazda na atrakciách?
Odpoveď: Áno, vo vstupe do parku je zahrnutá aj jazda na väčšine atrakcií. V niektorých atrakciách však môže byť potrebné mať speciálne vstupenky alebo si ich zakúpiť samostatne.

Tieto sú len niektoré z najčastejších otázok a odpovedí týkajúcich sa Efteling v Holandsku. V prípade ďalších otázok sa odporúča kontaktovať priamo park.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky