Objavte lety za najlepšie ceny

Jamajka Rick's Cafe

Najčastejšie otázky a odpovede Jamajka Rick's Cafe


1. Aké sú otváracie hodiny Rick's Cafe?
- Rick's Cafe je otvorené denne od 11:00 ráno až do polnoci.

2. Je nutné rezervovať miesto v Rick's Cafe?
- Rezervácia nie je povinná, ale odporúčame ju v prípade, že chcete mať istotu, že dostanete miesto, najmä v období vysokej turistickej sezóny.

3. Koľo stojí vstup do Rick's Cafe?
- Vstup do Rick's Cafe je bezplatný, hostia platia len za jedlo a nápoje, ktoré si objednajú.

4. Aké aktivity je možné v Rick's Cafe podnikať?
- Rick's Cafe ponúka možnosť skákať do vody z vysokých útesov, pozorovať západ slnka, tancovať pri živej hudbe a vychutnať si dobré jedlo a kokteily.

5. Má Rick's Cafe vegetariánske alebo vegánske možnosti jedál?
- Áno, Rick's Cafe má vegetariánske a vegánske možnosti jedál na svojom menu.

6. Je možné platiť kartou v Rick's Cafe?
- Áno, Rick's Cafe akceptuje platbu kreditnými kartami.

7. Aká je doporučená obliečka na návštevu Rick's Cafe?
- Doporučujeme pohodlné a ležérne oblečenie, najmä plavky, ak si plánujete skákať do vody.

8. Má Rick's Cafe parkovisko pre návštevníkov?
- Áno, Rick's Cafe má parkovisko pre návštevníkov, ale môže byť obmedzené v čase veľkej návštevnosti. Odporúčame prísť skôr, ak chcete zabezpečiť parkovacie miesto.

9. Je možné v Rick's Cafe objednať si jedlo so sebou?
- Áno, Rick's Cafe ponúka možnosť objednať si jedlo so sebou.

10. Má Rick's Cafe detské menu?
- Áno, Rick's Cafe má detské menu pre deti.


Letenka Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je ikonická turistická atrakcia nachádzajúca sa v Negril na Jamajke, ktorá je známa svojou úchvatnou scenériou, adrenalínovými skokmi do oceánu a spektakulárnymi západmi slnka. Jeho pôvab a pohostenie návštevníkov robí z letenky do Jamajky nevyhnutný zážitok.

Rick's Cafe sa nachádza na útesoch, vysoko nad Karibským morom, čo poskytuje nádherný výhľad na okolitú krajinu a vlny, ktoré narazajú do útesov pod vami. Neexistuje lepšie miesto na to, aby ste relaxovali a užívali si neopakovateľné výhľady na nekonečné more.

Táto kultová atrakcia je známa pre svoje adrenalínové skoky práve v mieste, kde smečka útesov končí a začína sa hlboké modrá voda. Návštevníci sa môžu vrhnúť z rôznych výšok, od menších skokov po vyššie a vzrušujúce vrhy zo 10 metrov, aby naplnili svoju túžbu po dobrodružstve a zábave.

Samozrejme, Rick's Cafe je aj miestom sústredenia slnka. Každý večer si tu ľudia spolu sedí na terase a s obdivom sledujú jeden z najkrajších západov slnka na svete. So slnečnými lúčmi lízajúcimi oceán, je ťažké nájsť lepší spoj s prírodou ako je tento.

Okrem úchvatných výhľadov a adrenalínových skokov, Rick's Cafe ponúka tiež skvelé jedlo a nápoje. Môžete si vychutnať miestne špeciality jamajského kuchárskeho umenia, ako je jerk kuracie mäso alebo mäkké a plné rýbne pokrmy. K tomu môžete ochutnať niektoré z najlepších koktailov z Karibiku, ako je slávna piña colada alebo rumový šumivý nápoj.

Rick's Cafe je nielen miestom na oddych a zábavu, ale aj kamienkom do histórie Jamajky. Atraktívne miesto bola otvorené v roku 1974 a bolo to prvé podnikanie tohto druhu v oblasti. K dispozícii je aj obchod so suvenírmi, kde si môžete kúpiť niečo, čo si budete o nezabudnuteľnom zážitku pripomínať doma.

Ak plánujete let do Karibiku, letenka do Jamajky je jedinečný zážitok, ktorý nesmiete vynechať. Navštívenie Rick's Cafe v Negril je nezabudnuteľný zážitok, ktorý vám ponúkne vzrušenie, relaxáciu a úžasné pohostenie, či už skáčete do oceánu, sledujete západ slnka a kaviareň, alebo si jednoducho užívate atmosféru tohto karibského rája.


Dovolenka Jamajka Rick's Cafe


Ak hľadáte miesto, kde by ste sa mohli úplne odreagovať a zabudnúť na všetky stresujúce faktory vášho každodenného života, tak by ste mali zvážiť dovolenku v Jamajke. Táto Karibská krajina ponúka nádherné pláže, exotické krajiny a mnoho krásnych miest, ktoré sú k dispozícii pre návštevníkov po celý rok. Medzi tieto miesta patrí aj Rick's Cafe.

Rick's Cafe je jedno z najkrajších miest na Jamajke a je známe pre svoju úchvatnú scenériu, dobré jedlo a kokteil a tiež pre obrovské výzvy, ktoré ponúka, pre tých, ktorí neboja extract. Nachádza sa v meste Negril, na západnom konci ostrova a je to miesto, ktoré by ste určite nemali vynechať počas vašej dovolenky.

Od roku 1974, kedy bol otvorený, Rick's Cafe sa stal turistickým miestom s mnohými návštevníkmi, ktorí sa radi pochvália svojimi zážitkami a fotografiami na sociálnych sieťach. Nakoľko sa nachádza priamo na útese s dokonalým výhľadom na Jamajské more, Rick's Cafe je obľúbeným miestom na sledovanie západov slnka. Takže ak radi sledujete krásne západy slnka, Rick's Cafe vám ponúka túto aktivitu nad všetky cvičenia.

Pri príchode na Rick's Cafe, budete okúzlení jeho nádhernou scenériou. Okolo vášho stolu zreteľne vidíte Jamajské more a v dali sa nachádzajú krasové skaly, kde sa môžete vyskúšať vo svojich vodných aktivitách. Okrem toho má Rick's Cafe tiež dve bazény, ktoré sú k dispozícii pre všetkých svojich návštevníkov a to za poplatok 10 dolárov. Ale veru stojí za to tento poplatok zaplatiť. Pretože môžete stráviť restful deň v bazéne s úchvatným výhľadom na more.

Pri návšteve Rick's Cafe nezabudnite ochutnať miestne lahôdky. Menu ponúka veľký výber mäsa, chutné morské plody a tradičnú karibskú kuchyňu. Taktiež by ste mali ochutnať miestne koktaily, ktoré sú vyrobené z čerstvých ovocia a medovinou. Nemusíte sa obávať ceny, Rick's Cafe ponúka cenovo dostupné jedlá a the ceny pitia nie sú nijako prehnané.

A celé toto obrovské podnikanie, ktoré pôsobí na útese, funguje naozaj dobre aj pre adrenalínové vyhľadávače. Rick's Cafe je najlepšie miesto pre skákanie z útesu, Najvyššia výzva, ktorú môžete absolvovať, je "Kopanina z výšky 35 stôp", z ktorej sa odvážite skočiť do mora. Ak nie ste fanúšikom nástrah a rizika, môžete sa pozerať ako skáču odvážni jedinci, ktorí sú ochotní riskovať svoje zdravie, vymeniť ho za adrenalínový zážitok.

Nielenže si užijete oveľa pokojnejšie chvíle, ale aj náročnejšie zážitky, Rick's Cafe ponúka rôzne druhy aktivít, ktoré vám urobia dovolenku nezabudnuteľnou. Či už ide o relaxáciu pri bazéne alebo v štrkovom oceáne pod pohľadom vysokých útesov, Rick's Cafe je miesto, ktoré si môžete užiť v plnej miere.

Vyzbrojte sa fotoaparátom a pripravte sa na to, aby ste mohli zachytiť všetky krásne okamihy na pamiatku. Pripravte sa na dobré jedlo a nápoje a predsavte si zvládnutie adrenalínových výziev, ak sa stanete jeden z tých odvážnych jedincov. Rick's Cafe je miesto, ktoré získalo srdcia návštevníkov po celých rokoch a ak aj vy máte záujem o skvelé miesto na strávenie dovolenky, Rick's Cafe by nemalo byť žiadnym prípadom vynechané z vášho zoznamu.


Počasie Jamajka Rick's Cafe


Jamajka je karibský ostrov známy svojou krásnou prírodou, nádhernými plážami a pôvabným počasím. Jedným z najkultovejších miest na tejto krajine je Rick's Cafe, ktorého návšteva je must-see pre každého turistu.

Rick's Cafe sa nachádza na západnom pobreží Jamajky v Negrile a je to ikonické miesto, ktoré je známe vďaka svojej úžasnej atmosfére, horskej skákejúcej možnosti do mora a samozrejme, nádherným výhľadom na západ slnka.

Okrem týchto atrakcií, Rick's Cafe tiež ponúka jedinečný pohľad na prehliadku z klipových skál, kde sa môžete motať a získať príležitosť vidieť delfíny a inú morskú faunu, ktorá pláva okolo. Je to tiež ideálne miesto na ochutnávanie autentických jamajských kuchárskych špecialít a pitnej vody. Ich ponuka miestnych karií a korenin je prekvapujúca a lahodná.

Čo sa týka počasia na Jamajke, Rick's Cafe sa môže pochváliť skvelým a predvídateľným počasím po celý rok. Pešie turistické túry do Rick's Cafe sú najlepšie v januári až apríli, keď teploty sú príjemné, nie príliš horúce a nie príliš chladné. Priemerné teploty sa v týchto mesiacoch pohybujú od 25 do 30 stupňov Celzia.

Všetko, čo potrebujete, je ľahké oblečenie, plavky a slnečné okuliare. Počas týchto mesiacov sa Jamajka nachádza v období sucha, takže môžete očakávať minimálne množstvo dažďa a veľa slnečných lúčov.

Avšak, ak plánujete návštevu Rick's Cafe počas letného obdobia, ktoré sa pohybuje od mája do októbra, pripravte sa na vyššie teploty a občasné búrky. Priemerné teploty v letných mesiacoch dosahujú 30 až 35 stupňov Celzia s vyššou vlhkosťou vzduchu. Pri búrkach môže byť daždivo a veterno, ale to neznamená, že nemôžete mať skvelý čas v Rick's Cafe. V skutočnosti, veľa ľudí hovorí, že počasie počas búrok dáva miestu ešte viac kúzla.

Rick's Cafe je miestom, kde si môžete vychutnať slnečné lúče, ochutnávať skvelé jedlá a nápoje a nechať sa nadchnúť východom alebo západom slnka. Je to zážitok, ktorý musíte zažiť pri návšteve Jamajky.


Ubytovanie Jamajka Rick's Cafe


Rick's Cafe je známe miesto a ikonická turistická atrakcia na Jamajke. Nachádza sa v mestskom centre Negril a je známe svojou úchvatnou polohou na útese pri mori. Ubytovanie blízko Rick's Cafe je veľmi populárne medzi turistami, ktorí si chcú vychutnať výhľad na západ slnka, adrenalínové skákanie z útesu a večerný program.

Rick's Cafe ponúka rôzne možnosti ubytovania, aby vyhoveli potrebám rôznych typov cestovateľov. Medzi najpopulárnejšie možnosti patrí luxusné hotelové ubytovanie s prvotriednymi službami a zariadeniami. Tieto hotely sa nachádzajú v blízkosti pobrežia a ponúkajú úžasný výhľad na Karibské more. Hostia si tu môžu vychutnať zábavu a relaxáciu pri bazéne, vychutnať si masáže a wellness procedúry alebo si vychutnať chutné jedlá v reštauráciách. Väčšina týchto hotelov tiež ponúka rôzne výlety a aktivity, ako sú potápanie, vodné športy alebo prehliadka miestnych atrakcií.

Okrem luxusného ubytovania sú k dispozícii aj cenovo dostupnejšie varianty ako sú penzióny, apartmány a súkromné ubytovanie. Tieto možnosti sú ideálne pre turistov, ktorí preferujú väčšiu slobodu a nezávislosť počas svojho pobytu. Turisti môžu zvoliť súkromné apartmány alebo domy, kde majú k dispozícii vlastnú domácnosť a môžu si sami variť alebo objednať z miestnych reštaurácií. Penzióny sú tiež obľúbenou možnosťou, kde si hostia môžu rezervovať jednoduché, ale pohodlné izby s raňajkami.

Okolie Rick's Cafe je plné rôznych obchodov, reštaurácií, barov a miestneho umenia. Turisti majú príležitosť objaviť tradičnú jamajskú kultúru a skúsiť miestne špeciality ako jerk chicken, jamajskú kávu alebo kokosovú vodu.

Samotné Rick's Cafe je známe svojimi adrenalínovými vystúpeniami skokanov z útesu do mora. Toto je jedna z najpopulárnejších atrakcií miesta a turisti sú vítaní, aby vyskúšali túto úžasnú skúsenosť. Večer sa po centrálnom letisku Úzké kamene obchádzajú šialenejší nakladači, ktorí radi skáču z vrcholu útesu do vody pre zábavu návštevníkov.

Výhody ubytovania v blízkosti Rick's Cafe sú zrejmé. Cestovatelia majú jednoduchý prístup k tejto turistickej atrakcii a môžu si užívať všetky jej výhody, ako je výhľad na západ slnka, vystúpenia skokanov a živý hudobný program. Okolie je tiež veľmi krásne, s nádhernými plážami, modrou vodou a tropickou scenériou. Tí, ktorí sa rozhodnú zostať v blízkosti Rick's Cafe, majú zaručenú nezabudnuteľnú a pestrú dovolenku.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky