Objavte lety za najlepšie ceny

Singapur Sentosa Island

Počasie Singapur Sentosa Island


Singapur Sentosa Island je známe turistické miesto v Ázii. Tento ostrov je známy svojou exotickou atmosférou, plážami a množstvom zábavy, a takmer celoročne príjemným počasím.

Počasie na Sentosa Island sa všeobecne považuje za tropické a vlhké. Celoročne sa tu teploty pohybujú medzi 25 a 32 stupňami Celzia. Počas celého roka je tu vysoká vlhkosť, čo môže byť pre niektorých ľudí nepríjemné.
Sentosa Island je tiež známa svojimi slnečnými dnami, kedy sa turisti môžu tešiť na pohodu a plávanie v krásnom mori. Typickým rysom tohto miesta je však aj fakt, že môže pršať kedykoľvek počas dňa. Krátke, prudké prehánky sú tu veľmi bežné. Je preto dôležité mať so sebou vždy ochrannú plášťku alebo dáždnik.

Singapur Sentosa Island nezaznamenáva výrazné zmeny v počasí v jednotlivých ročných obdobiach. Nie je tu žiaden výrazný monzúnový obdobie, hoci je možné, že bude trochu viac daždivé v období medzi novembrom a januárom.

Návštevníci Sentosa Island môžu využívať pláže na opaľovanie počas celého roka. Teploty v mori sa pohybujú medzi príjemných 26 a 29 stupňov Celzia. To umožňuje návštevníkom vychutnávať si plávanie aj v zime, keď inde na svete sú teploty nižšie.

Celkovo vzaté, počasie na Sentosa Island je priaznivé pre návštevníkov, ktorí chcú užívať si dovolenku na pláži a vychutnať si krásne teploty a slnko. Je však dôležité si pamätať na výraznú vlhkosť a možnosť krátkych dažďových prehánok počas dňa. Odporúča sa mať pri sebe vhodnú obuv a oblečenie pre prípad dažďa.

Celoročné príjemné počasie Sentosa Island z neho robí atraktívne miesto pre turistov, ktorí si chcú užiť krásnu plážovú dovolenku v tropickom prostredí.+


Najčastejšie otázky a odpovede Singapur Sentosa Island


Ďakujeme za Vašu požiadavku. Nižšie nájdete niekoľko najčastejších otázok a odpovedí týkajúcich sa Sentosy Island v Singapure:

1. Aké aktivity môžem robiť na Sentose Island?

Sentosa Island ponúka nepreberné množstvo aktivít, vrátane návštevy zábavných parkov ako Universal Studios Singapore, Marine Life Park, Adventure Cove Waterpark, návštevy pláží ako Siloso Beach a Tanjong Beach, vychádzok v prírode, ako aj množstvo obchodov, reštaurácií a nočných klubov.

2. Aké sú otváracie hodiny Sentosy Island?

Sentosa Island je pre verejnosť otvorená 24 hodín denne. Avšak jednotlivé atrakcie, obchody a reštaurácie majú svoje vlastné otváracie hodiny, ktoré sa môžu líšiť.

3. Ako sa dostanem na Sentosu Island?

K Sentose Island sa môžete dostať viacerými spôsobmi, vrátane MRT, taxíkov, autobusov a trajektov. Najjednoduchším spôsobom je použitie Sentosa Express, ktorá odchádza zo stanice VivoCity MRT a zastavuje sa na niekoľkých miestach v Sentose Island.

4. Aký je vstup do Sentosy Island?

Vstup na Sentosa Island je bezplatný, ale niektoré atrakcie si vyžadujú vstupné poplatky.

5. Kedy je najlepší čas na návštevu Sentosy Island?

Sentosa Island je otvorená celoročne, ale najlepší čas na návštevu závisí od osobných preferencií a toho, aké aktivity chcete robiť. Ak plánujete návštevu niektorých atrakcií, skontrolujte si otváracie hodiny a pazite na ďalšie podrobnosti týkajúce sa prevádzky vzhľadom na aktuálnu situáciu s Covid-19.

Dúfame, že tieto informácie Vám pomohli pri plánovaní návštevy Sentosy Island v Singapure. Ak máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať.


Ubytovanie Singapur Sentosa Island


Sentosa Island v Singapure je jedným z najobľúbenejších turistických miest v Ázii. Tento ostrov je známy svojimi nádhernými plážami, luxusnými rezortami, zábavnými parkami a mnohými ďalšími atrakciami. Ak hľadáte ubytovanie na Sentose, máte na výber z celého radu exkluzívnych hotelov a rezortov, ktoré ponúkajú prvotriedne služby a prekrásne výhľady.

Jeden z najlukratívnejších hotelov na Sentose je The Capella Singapore. Tento luxusný rezort sa nachádza v stredisku, kde je možné si vychutnať súkromie a pokoj. Hotel ponúka štýlové izby a vily s moderným dizajnom a sú vybavené všetkým, čo by si hostia mohli želať, vrátane súkromnej terasy s výhľadom na oceán. Okrem toho ponúka tiež bazény, wellness centrum, tenisové kurty a rôzne reštaurácie s rôznymi kuchyňami.

Ak preferujete ubytovanie priamo na pláži, Hard Rock Hotel Sentosa je vynikajúcou voľbou. Tento štýlový hotel je situovaný len niekoľko krokov od bieleho piesku a azúrového mora. Ponúka moderné a pohodlné izby s nádhernými výhľadmi a rockovou tematikou. Hotel má tiež množstvo zábavných možností, vrátane bazénov, špičkových reštaurácií, obchodov so suvenírmi a nočných klubov.

Ďalšou obľúbenou voľbou je Shangri-La's Rasa Sentosa Resort & Spa. Tento rezort je ideálny pre rodiny, pretože ponúka množstvo zábavy pre deti. Rezort má druhý najväčší bazén na svete, kde sa nachádza vodný šmykľavý park a detské bazény. Okrem toho rezort ponúka výhľad na Južné Čínske more, wellness centrum, tenisové kurty, reštaurácie a elegantné izby so súkromnými balkónmi.

Pre tých, ktorí preferujú luxusné ubytovanie mimo strediska, v Sentose je aj rezort W Singapore - Sentosa Cove. Nachádza sa v Sentosa Cove, exkluzívnom prístave súkromných jachiet a luxusných bytov. Hotel ponúka moderné izby so štýlovým dizajnom a jedinečnými výhľadmi na prístav. Hostia môžu využiť bazény, wellness centrum, reštaurácie, nočný klub a súkromnú pláž.

Tieto sú len niektoré z mnohých exkluzívnych hotelov a rezortov na Sentose Island v Singapure. Bez ohľadu na to, aký typ ubytovania si vyberiete, môžete sa spoľahnúť na prvotriedne služby, nádherné prostredie a skvelé možnosti zábavy. Sentosa Island je skutočným rajom pre dovolenku a dokonalá destinácia pre tých, ktorí hľadajú relaxáciu a luxus.


Dovolenka Singapur Sentosa Island


Sentosa Island: Raj na ostrove Singapur

Ak hľadáte exotickú dovolenku plnú zábavy a relaxu, Singapur je pre vás správna voľba. A keď už ste tam, nemôžete si nevšimnúť ostrov Sentosa, ktorý je ako rajský ostrov uprostred pulzujúcej veľkomesta.

Sentosa je jedným z hlavných turistických cieľov v Singapure a je to miesto, kde môžete zažiť dobrodružstvo, kultúru, relaxáciu, zábavu a ešte oveľa viac. Nachádza sa len pár minút jazdy od centra Singapuru a jednoduchým prístupom cez most, lanovkou alebo trajektom, čo z neho robí ideálnu destináciu pre jednodenný výlet alebo dlhodobejšiu dovolenku.

Tak čo všetko môžete očakávať, keď prídete na Sentosu? Začnite tým, že sa vydáte na jednu z najkrajších pláží v Singapure - Palawan Beach. Biely piesok, tyrkysová voda a tropická atmosféra vám poskytnú dokonalý oddych a pohodu. Môžete si leňošiť na lehátku, ísť si zaplávať, skočiť do gigantických bazénov alebo len obdivovať úchvatné výhľady na Singapursky prieliv.

Pre tých, čo sú radi v pohybe, je tu Adventure Cove Waterpark. Tento vodný park poskytuje neskutočnú dávku adrenalínu a zábavy pre všetky vekové kategórie. Môžete sa zabočiť cez tobogány, preplávať si s delfínmi, objaviť podvodný svet pri šnorchlovaní alebo sa len prechádzať vodnou dráhou. Tento vodný park je skutočným hitom medzi návštevníkmi Sentosy.

Nebudete ľutovať, keď sa vyberiete na atrakciu "Universal Studios Singapore". Tento zábavný park na Sentose je jediným závodným parkom v Južnej Ázii a ponúka množstvo atrakcií a zážitkov pre všetkých. Od vzrušujúcich horských dráh po interaktívne divadelné predstavenia, tu nájdete niečo pre každého. Nemenej dôležité je aj Národné múzeum Singapore a Aquarium v Sentose, ktoré sú tiež dôležitými turistickými atrakciami.

Pre milovníkov kultúry a histórie je Sentosa Island domovom viacerých historických pamiatok, ako napríklad Fort Siloso - najstaršia dochovaná pevnosť v Singapure. Môžete si vychutnať aj výhľad na celý ostrov z vyhliadkového mosta a navštíviť Sentosa Merlion - jednu z ikonických soch v Singapure.

Po celodennom vyčerpávajúcom objavovaní môžete relaxovať v jednej z mnohých luxusných rezortov a hotelov na ostrove Sentosa. S pestrou ponukou spa centier, bazénov a reštaurácií budete mať vždy možnosť oddýchnuť si a dopriať si lokálne dobroty.

Dovolenka na ostrove Sentosa je čarovným spojením adrenalínu, kultúry a oddychu. Je to miesto, kde sa môžete vydať na nezabudnuteľné dobrodružstvo a zároveň si užiť pokoj a kľud. Ak je Singapur na vašom zozname cestovateľských túžob, nezabudnite zaradiť Sentosu na vašu zoznam. Bude to výlet, na ktorý nikdy nezabudnete.


Letenka Singapur Sentosa Island


Ak hľadáte dokonalé miesto na oddych, určite by ste nemali vynechať návštevu Sentosa Island. Nachádza sa na juhovýchodnom pobreží Singapuru a je ideálnym miestom na únik od mestskej vrelosti a stresu.

Ak chcete cestovať na Sentosu Island, musíte zabezpečiť letenku. Najlepšou možnosťou je let do Singapuru, kde sa môžete ľahko dostať do letoviska.

Ak hľadáte najlacnejšiu letenku, môže byť najlepšie si pozrieť online letový vyhľadávač a porovnať ceny. Let s jednou prestupovou zastávkou v Turecku alebo Emirátoch sa dá zohnať za cenu okolo 600 eur.

Sentosa Island ponúka návštevníkom množstvo atrakcií od pláží, akvária, golfu až po zábavné parky a múzeá. Universal Studios, kde si môžete vyskúšať adrenalinové zážitky na zábavných atrakciách alebo navštíviť historické múzeá, je jednou z najpopulárnejších atrakcií.

Ďalšou atrakciou je pláž Palawan, ktorá je známa svojou turkozovou vodou a biehajúcim pieskom. Na pláži sa nachádza aj ikonický most súvislosti, ktorý vás dovádza na ostrov s názvom Cesta na pláž Palawan.

Sentosa Island ponúka množstvo reštaurácií s kuchyňou z celého sveta, kde si môžete vychutnať tradičné singapurské jedlá alebo pokojne posedieť v neformálnej atmosfére s príjemným výhľadom na oceán.

Keďže Sentosa Island je obľúbenou turistickou destináciou, odporúča sa zarezervovať ubytovanie vopred. Väčšina hotelov ponúka plavby na ostrov a zahrňuje aj vstupenky do atrakcií ako sú Universal Studios alebo SEA Aquarium.

Celkovo povedané, Sentosa Island je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú miesto na oddych a relaxáciu, ale chcú aj ponúknuté atrakcie a možnosť vidieť viac z kultúry a života v Singapure. Vedená túry po ostrove alebo po meste s miestnym sprievodcom vám môže často poskytnúť viac informácií a zážitkov.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky