Objavte lety za najlepšie ceny

Zimbabwe Hwange Safari Lodge

Počasie Zimbabwe Hwange Safari Lodge


Zimbabwe je známa svojou ohromujúcou prírodou a jedinečnými safari zážitkami. A keďže safari je jednou z hlavných atrakcií tejto krajiny, je veľmi dôležité poznať aj miesta, kde môžete v pohodlí ubytovať a zároveň si vychutnať krásu prírody. Jedným z týchto miest je Hwange Safari Lodge v Zimbabwe.

Hwange Safari Lodge sa nachádza v srdci národného parku Hwange, ktorý je jedným z najväčších a najstarších národných parkov v Afrike. Je domovom pre rôzne druhy divokých zvierat, vrátane slonov, gepardov, leopardov, zebier, antilop a mnoho ďalších. Je to miesto, kde môžete zažiť vzrušenie safari a pozorovať tieto majestátne tvory vo voľnej prírode.

Počasie v Hwange Safari Lodge je typické pre región s hornoplánovým podnebím. Letá sú horúce a suché, s priemernými teplotami dosahujúcimi až 30 °C. Teplota sa zvyčajne začína zvyšovať od októbra až do marca, pričom na konci tohto obdobia môžu byť dni veľmi horúce. Zamračené dni na jeseň a zimu sú mierne chladné, s teplotami okolo 10-20 °C. Zimy sú v Hwange Safari Lodge suché, ale mrznú sa zriedka.

Pretože je to oblasť so suchým podnebím, západné veterné prúdy prinášajú veľmi malý zrážkový úhrn, a preto sú letá obvykle suché. Občasný dažď je možný hlavne v období od novembra do marca.

Okrem počasia je Hwange Safari Lodge ideálnym miestom na relaxáciu po dni strávenom na safari. Ponúka rôzne typy ubytovania pre každého, od luxusných bungalov až po kempingové stany. Majú tiež reštauráciu, kde si môžete vychutnať tradičnú zimbabwskú kuchyňu.

Návšteva Hwange Safari Lodge v Zimbabwe je jedinečným zážitkom pre milovníkov prírody a dobrodruhov. Jeho poloha v národnom parku Hwange poskytuje jedinečnú možnosť vidieť a zažiť jedinečné zvieratá v ich prírodnom prostredí. Navyše, dobré počasie väčšinu roka robí tento rezort ideálnym miestom na relaxáciu a užívanie si krásnych afrických scenérií.


Dovolenka Zimbabwe Hwange Safari Lodge


Zimbabwe je africká krajina, ktorá je známa najmä svojou bohatou divokou zverou a národnými parkami. Ak ste ale niekedy uvažovali o tom, aby ste si dopriali exkluzívnu dovolenku v tomto krásnom kúte sveta, rozhodne sa neváhajte pozrieť na Hwange Safari Lodge.

Táto nádherná, luxusná safari lodge sa nachádza na západnom okraji národného parku Hwange, ktorý je najväčším zo šiestich národných parkov Zimbabwe. Okolitá príroda je úchvatná a ponúka jedinečnú príležitosť zoznámiť sa s bohatým africkým štepom.

Hwange Safari Lodge ponúka svojim návštevníkom jedinečnú príležitosť prezrieť si divokú prírodu neďaleko krásneho bazénu alebo počas obeda v reštaurácii s panoramatickými oknami. Ak ste priaznivcom napätia a zaujímate sa o lekcii z histórie, doprajete si safari plné adrenalinu, kedy budete sledovať antilopy, slony, leopardy a levy z bezpečnej vzdialenosti pod vedením skúsených a žiadnymi zvieratami nedotknutých sprievodcov. Hwange Safari Lodge ponúka tiež jazdu na slonovi, ktorá je niečo, čo jednoducho nemožno prehliadnuť.

Okrem toho, Hwange Safari Lodge ponúka rôzne možnosti k ubytovaniu. Výber môžete vybrať nadštandardnými dobrodružnými stanmi alebo súkromnými chatami, ktoré ponúkajú komfortnú a kvalitnú posteľ, kúpeľňu s tečúcou vodou a možnosťou relaxovať na terase s výhľadom na savanu.

Dovolenka v Zimbabwe Hwange Safari Lodge vám určite zostane v pamäti, pretože je to skutočne exkluzívna skúsenosť a jedna z najlepších dovoleniek, akú si môžete dopriať. Bez ohľadu na to, či hľadáte adrenalinové zážitky alebo si chcete užiť čas na relax, Hwange Safari Lodge bude tou správnou voľbou. Takže, prečo by ste si to nedopriali a nezažili jedinečnú prírodu Zimbabwe?


Najčastejšie otázky a odpovede Zimbabwe Hwange Safari Lodge


1. Kde sa nachádza Zimbabwe Hwange Safari Lodge?
- Zimbabwe Hwange Safari Lodge sa nachádza v národnom parku Hwange v Zimbabwe.

2. Aké sú možnosti ubytovania v Zimbabwe Hwange Safari Lodge?
- V Zimbabwe Hwange Safari Lodge sú k dispozícii rôzne typy ubytovania, vrátane luxusných bungalovov, stanových táborov a kempov.

3. Aké aktivity a zážitky môžem očakávať v Zimbabwe Hwange Safari Lodge?
- V Zimbabwe Hwange Safari Lodge môžete si užiť safari jazdy, pozorovanie divokých zvierat, prechádzky po prírode, kanoistiky, pozorovanie vtákov a mnoho ďalších outdoorových aktivít.

4. Je možné rezervovať si safari jazdy a iné aktivity vopred?
- Áno, je odporúčané rezervovať si safari jazdy a iné aktivity vopred, aby ste si zabezpečili svoje miesto.

5. Ako môžem rezervovať ubytovanie v Zimbabwe Hwange Safari Lodge?
- Ubytovanie v Zimbabwe Hwange Safari Lodge môžete rezervovať prostredníctvom webovej stránky, e-mailu alebo telefonicky.

6. Aké zvieratá môžem očakávať vidieť počas safari jazd v Hwange?
- V Hwange národnom parku je možné vidieť rôzne druhy divokých ázijs, leopardov, slonov, nosorožcov, levov, hippopotámov, impal a mnoho ďalších zvierat.

7. Je v Hwange bezpečné stretnutie so slonmi a inými divokými zvieratami?
- Pri dodržiavaní pokynov a pokynov skúseného sprievodcu je stretnutie so slonmi a inými divokými zvieratami v Hwange bezpečné. Je dôležité zostať v bezpečnej vzdialenosti a nevyvolávať žiadne nebezpečné situácie.

8. Je potrebné mať očkovanie pred cestou do Zimbabwe Hwange Safari Lodge?
- Odporúčané očkovania pred cestou do Zimbabwe Hwange Safari Lodge zahŕňajú žltejnku, hepatitídu A a B, chrípku a tetanus. Odporúča sa konzultovať s lekárom o aktuálnych očkovacích požiadavkách pred cestou.


Letenka Zimbabwe Hwange Safari Lodge


Ak sa zaujímate o dobrodružné a unikátne skúsenosti, navštíviť Zimbabwe a Hwange Safari Lodge je skvelou voľbou. Táto africká krajina ponúka nádhernú prírodu, bohatú divočinu a množstvo divokých zvierat. Letenka do Zimbabwe je zažehnaním pre dovolenkárov, ktorí túžia objaviť túto fascinujúcu krajinu.

Hwange Safari Lodge je jedným z najkrajších safari rezortov v Zimbabwe, a ponúka luxusné a komfortné zázemie pre cestovateľov. Rezort sa nachádza v srdci národného parku Hwange, ktorý je jedným z najväčších a najbohatších parkov v Afrike. S rozlohou takmer 15 000 kilometrov štvorcových je domovom bohatej a rozmanitej fauny a flóry.

Ak priletíte do Zimbabwe, letenka vás zavedie do Victorie Falls, kde môžete začať svoju dobrodružnú cestu. Táto veľkolepá vodná prekážka je jednou z najkrajších na svete a ponúka úžasné výhľady a možnosti pre rôzne aktivity. Po obdivovaní vodopádu môžete pokračovať na ceste do Hwange Safari Lodge.

Po príchode do Hwange Safari Lodge budete pohostení jej luxusnými ubytovacími zariadeniami a vynikajúcimi službami. Rezort ponúka rôzne typy izieb a chatiek, ktoré sú elegantne zariadené a poskytujú všetky moderné pohodlia. Okrem toho tu nájdete aj reštaurácie, bary, bazén a wellnesscentrum, kde si môžete oddýchnuť po náročnej dennej safari.

Hlavnou atrakciou v Hwange Safari Lodge sú samozrejme safari jazdy, ktoré vám umožnia stretnúť sa tvárou v tvár so slonmi, levami, gepardmi a mnohými ďalšími divokými zvieratami. V národnom parku Hwange žije najväčšia populácia slonov na svete, čo zaručuje jedinečné zážitky. Skúsení rangeri vám poskytnú všetky informácie o miestnej faune a budú sa snažiť zabezpečiť, aby ste mali nezabudnuteľný pobyt.

Okrem safari jazdy môžete aj prechádzať pešo v rezerváciách, ktoré sú vhodné pre skúsených turistov. Poďakovanie si tiež zaslúžia nočné safari, ktoré vám umožnia zažiť divokú africkú krajinu v inej dimenzii. Môžete vidieť prirodzené premeny životného cyklu zvierat a pozorovať ich aktivity za svitu mesiaca.

Čas strávený v Hwange Safari Lodge bude určite poznačený neopakovateľnou atmosférou a emocionálnymi zážitkami. Cestovanie do Zimbabwe a návšteva Hwange Safari Lodge je skvelou investíciou do skúseností, ktoré vás budú sprevádzať celý život. Budete mať príležitosť stretnúť sa s obyvateľmi afrického divokého sveta a objaviť krásy prírody v jej najzáchrannejšom stave.


Ubytovanie Zimbabwe Hwange Safari Lodge


Hwange Safari Lodge je nádherné ubytovacie zariadenie nachádzajúce sa v Zimbabwe, v srdci znamenitého národného parku Hwange. Tento park je známy ako domov najväčšej početnosti divej zveri v celej Zimbabwe a je jedným z najlepších miest na svete na sledovanie zvierat v ich prirodzenom prostredí.

Safari Lodge poskytuje jedinečný a pohodlný zážitok pre cestovateľov, ktorí chcú zažiť túto nádhernú a divokú krajinu. Hostia majú možnosť ubytovať sa v elegantných izbách a bungalovoch, ktoré sú vybavené súkromným balkónom s výhľadom na nádhernú okolitú krajinu.

Jedným z hlavných lákadiel Hwange Safari Lodge je možnosť ísť na šafari v sprievode skúsených rangerov, ktorí vedia využiť svoje vedomosti a skúsenosti aby hostí zoznámili so životom v parku a viedli ich k stretnutiu s divou zverou. Existuje mnoho druhov zvierat, ktoré sú v parku bežné, vrátane slonov, levov, leopardov, zebier, hyen, nosorožcov a mnohých ďalších.

Hostia majú tiež možnosť si vychutnať vynikajúce jedlá v reštaurácii Safari Lodge, ktorá ponúka rozmanité menu spoľahlivej kvality. Reštaurácia ponúka aj možnosť stravovania sa vonku s výhľadom na prostránu záhradu a priľahlý bazén, ktorý je ideálny na chladenie sa po tom, čo sa hostia vrátia z napínavého dopoludňajšieho safari.

Ďalším zážitkom, ktorý Hwange Safari Lodge ponúka, je nočné sledovanie zveri. Po slnečnom západe majú hostia možnosť vyraziť na unikátnu nočnú jazdu, ktorá poskytuje iný pohľad na park a umožňuje pozorovať nočnú aktivitu zvierat, ktorá sa líši od ich správania počas dňa.

Okrem týchto zážitkov majú hostia aj ďalšie výhody, ako napríklad wellness centrum, kde si môžu oddýchnuť a zrelaxovať svoje telo a myseľ, alebo si zahrať golf na nedalekom golfovom ihrisku.

Ak plánujete navštíviť Zimbabwe a chcete zažiť úžasnú prírodu a divokú zver, Hwange Safari Lodge je ideálnou voľbou pre váš pobyt. S úžasným výhľadom, kvalitným ubytovaním a osobným prístupom k priestoru safari je táto destinácia neprehliadnuteľná pre cestovateľov, ktorí túžia po skutočnom africkom dobrodružstve.


Garantovaná najnižšia cena

99 percent uspokojených klientov

Najširšia internetová ponuka letov

Najvýhodnejšie lety do všetkých kútov sveta

Obstarajte si najvýhodnejšie letenky do miest, ktoré vás očaria krásou či nezvyklosťou.

Zistiť letenky